Шатор за надувавање на броду Бимини са Виндовсом

БИМИНИ ТОП ТЕНТ ЗА ИНФЛАТАБЛЕ БОАТ Материјал: 600Д ПИГМЕНТ ПОЛИЕСТЕР или слично АЦРИЛИЦ тканина Оквир: 25мм анодизиране алуминијске цеви Величина: 3 главне величине у различите дужине Погодно за надувавање

Ćaskanje sada

Detalji o proizvodu

БИМИНИ ТОП ШАТИ ЗА ИНФЛАТАТИВНЕ ЧАМАЦЕ


Материјал: 600Д ПИГМЕНТ ПОЛИЕСТЕР или слична акрилна тканина

Оквир: 25мм анодизиране алуминијске цеви

Величина: 3 главне величине у различитим дужинама

Погодно за надувавање брода

Модел БИМИНИ ТОП ТЕНТ СПЕЦ СХЕЕТ
СПЕЦИФИКАЦИЈА ШИФРА ПРОИЗВОДА
ДУЖИНА ШИРИНА ВИСИНА ЦАМО ФАБРИЦ ФАЦТОРИ АЦРИЛИЦ
02 330ЦМ 47 "-53" 36 " ГРК330ЦАМ ГРК330АРЦ
02 360ЦМ 47 "-53" 42 " ГРК360ЦАМ ГРК360АРЦ
02 380ЦМ 47 "-53" 46 " ГРК380ЦАМ ГРК380АРЦ

Srodni proizvodi

Istraga